Kateřina Švidrnochová

Kateřina Švidrnochová

Lektorka, mentorka a nadšenec do digitálních technologií ve vzdělávání

Učím lidi ze škol, z neziskovek i firem vytěžit ze světa digitálních technologií maximum a zároveň se z toho nezbláznit. Mám za sebou desítky workshopů na témata jako jsou digitální a komunikační strategie, online nástroje pro efektivní práci a marketing, digitální technologie ve vzdělávání či krizová komunikace v týmu či online.

Co vám můžu nabídnout:
Můžeme si povídat o tom, jak zapojit online aplikace a digi technologie do výuky, jak je využít v práci a při přípravě výuky, jak si tvořit sami kvalitní grafiku jednoduše a online pro propagaci svých projektů a předmětů. Nebo taky můžeme vplout do systémů a procesů vaší školy, mrknout na komunikaci v týmu, práci a výuku na dálku, databáze a systémy pro týmovou práci, váš web a strategii pro sociální sítě. Škola je jeden velký ekosystém, kde vše se vším souvisí a já jsem člověk, který z nadhledu dokáže zmapovat vaše potřeby a navrhnout takové řešení, které vám umožní více se soustředit na žáka a svou práci dělat s větší lehkostí.

Co mám za sebou:
Vyznám se v Google aplikacích a G Suite, tvořila jsem CRM řešení pro vědecké týmy na CEITEC Vysokém učení technickém v Brně, baví mě objevovat online aplikace a vymýšlet jejich kreativní využití v práci i v životě. Psala jsem metodiky, kurikula nových předmětů, školila jsem v rámci MAP šablon učitele základních škol a taky jsem kdysi bývala 5 let učitelkou na dvou středních školách, takže si dovedu představit, co prožíváte. Jsem absolventkou Pedagogické fakulty MU a i díky svým dvěma dcerám mi fakt hodně záleží na tom, jak se náš český vzdělávací systém bude dále vyvíjet.

 

Kontaktujte mě na e-mailu: katerina@svidrnochova.cz

Navštivte můj web www.navedu.cz